اختصاصی تله بازاریابی: تحلیل صدای فروشندگان تلفنی توسط استاد علی محمدی

یکی از مهمترین عوامل در بازاریابی و فروش تلفنی موفق، قدرت صدای فروشندگان تلفنی است که می‌تواند جادو کند. ویدیوی کامل تحلیل صدای فروشندگان تلفنی توسط استاد محمد به صورت کامل در تله بازاریابی منتشر شد.

به همان اندازه‌ای که زبان بدن، قدرت بیان و روابط عمومی شما هنگام مذاکرات، بازاریابی و فروش حضوری اهمیت دارد، تُن و قدرت صدای شما در بازاریابی و فروش تلفنی می‌تواند برگ برنده شما باشد.

از آنجایی که وقتی کسی را پرزنت می‌کنید، او از روی حرکات بدن، تُن صدا، تسلط و میزان اطلاعات شما در همان دقایق اول مذاکره تصمیم خودش را می‌گیرد، بنابراین باید هنگام بازاریابی و فروش حضوری کاملا با آمادگی کافی حاضر شوید.

اما این نکات فقط به بازاریابی حضوری محدود نمی‌شود. در بازاریابی و فروش تلفنی کار شما به مراتب سخت‌تر است؛ چرا که زمان کمتری در اختیار شماست، مخاطب‌تان را نمی‌بینید و او هم شما را نمی‌بیند. بنابراین قدرت کلمات، صدا، بیان، اطلاعات و تسلط شماست که می‌تواند منجر به یک بازاریابی و فروش تلفنی موفق شود.

بیشتر بخوانید: در فروش تلفنی، حالات مختلف صدای فروشنده بیانگر چه چیزی است؟ 

تحلیل صدا هنگام بازاریابی و فروش تلفنی

اما اگر صدای شما لرزان، ضعیف و توام با استرس باشد، همان ثانیه‌های اول احتمالا گوشی را روی شما قطع خواهند کرد. اما هر چه مسلط‌تر باشید، رسا و شیوا صحبت کنید و هیچ اثری از لرزش و استرس در صدای‌تان نباشد، مخاطب شما متوجه می‌شود که شما یک فرد حرفه‌ای هستید.

این بار به صورت اختصاصی، استاد علی محمدی در تله بازاریابی ویدیوی جامع و جذاب از تحلیل صدای فروشندگان تلفنی آماده کرده است تا به شما بگوید چه نکاتی را باید رعایت کنید. این ویدیوی نایاب شامل مفاهیم کاملا تخصصی است که حاصل از تجربیات ایشان از سال‌ها فعالیت و آموزش تخصصی در حوزه بازاریابی و فروش تلفنی است که این بار به صورت کامل روی سایت تله بازاریابی منتشر شده است.

بازدیدها: 480

علی محمدی

مؤسس وب‌سایت تله بازاریابی «علی محمدی» است؛ ایشان محقق، نویسنده و مدرس دوره های بازاریابی، فروش و ارتباطات موثر تلفنی هستند. علی محمدی «باشگاه بازاریابان تلفنی» را در سال ۱۳۹۵ تاسیس کرده است.

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات