عکس پست تمرین اولویت بندی درک زلر در فروش تلفنی
تمرین: اولویت بندی چهار احتمال موفقیت درک زلر
آبان ۴, ۱۳۹۶
نقطه ی محدود کننده کار شما چیست؟ بخش ۲
آبان ۱۳, ۱۳۹۶

نقطه ی محدود کننده کار شما چیست؟

عکس پست نقطه ی محدود کننده کار شما چیست؟

برای اینکه این مقاله را به خوبی متوجه شوید حتماً مقاله‌ی قبلی تله بازاریابی را مطالعه بفرمایید.

تمرین: اولویت بندی چهار احتمال موفقیت درک زلر

 

کدام یک از موارد، فوق، در صورتی که در عرض یک سال آینده به خوبی مدیریت شود، بیشترین اثر مثبت را بر فروش شما خواهد گذاشت؟

حالا، پس از پاسخگویی به سؤالات بالا، می دانید، ابتدا باید به کدام مورد بپردازید. شما قادرید نتایج مثبتی در یک دوره‌ی کوتاه زمانی، مثلاً در کمتر از چند هفته، کسب کنید؛ اما برای کسب مهارت در این چهار احتمال موفقیت، به صرف زمانی بیشتر از یک سال نیاز دارید. هر چقدر زودتر شروع کنید، سریع تر بر هر یک از آن‌ها تسلط می بابید و در ظرف سفر دوازده ماهه ‌ی بعدی خودتان شروع به تسلط بر سایر موارد می کنید.

افزایش دادن تعداد تماس‌هایتان

یک عامل پیش بینی کننده قابل اعتماد در مورد میزان عملکرد، تعداد تماس‌هایی است که شما در یک روز، یک هفته یا یک سال می گیرید. فروشنده ای که دائماً و هر روز به مشتریان تلفن می کند- فرقی ندارد که چه موانعی بر سر راه او قرار گیرند- راه طولانی مسیر رسیده به آینده‌ی فروش موفق را طی می کند.

در دنیای فروش، اعداد و ارقام مهم‌اند. افراد موفق در این کار همواره خود را موظف به برآورد کردن استانداردهای عملکردی از پیش تعیین شده و روزانه می کنند، توجه و درک نسبت‌های فروش عامل مهمی در برآوردن اهداف فروشتان است و اولین جزء سازنده‌ی این درک، برقراری تماس با بازیگران اصلی است. برای اینکه یک بازیگر اصلی خلق کنید، باید چند بار تلفن کنید؟ فروشنده‌ی حرفه ای نه تنها از ارتباط بین تماس‌های خود و بازیگران اصلی آگاه است، بلکه از ارتباط بین بازیگران اصلی خود با قرارها و قرارها با فروش آگاه است.

در اینجا تعریف کوتاهی از تماس به دست می‌دهم: تماس یک قرار ملاقات چهره به چهره یا تلفنی به امید خرید کالا یا خدمات شما یا ارجاع خرید به فرد دیگری است که قدرت خرید آن را دارد. هر تعریف دیگر از تماس ممکن است شما را گیج یا گمراه کند. ردگیری نتایج از طریق ارتباط اینترنتی و ایجاد بازیگر اصلی با پست خیلی دشوارتر از ردگیری ارتباطی علت و معمولی بین تماس‌های تلفنی‌تان، بازیگران اصلی، ارائه‌ی محصولات و فروش‌هایتان است. وقتی با تلفن یا به صورت حضوری با کسی تماس برقرار می کنید. از مهارت‌های شخصی خودتان نیز برای خلق فوریت، انگیزه، هیجان، ایجاد میل به داشتن محصول یا خدمات در مشتری استفاده می کنید. انجام این کارها با اینترنت یا پست به این سادگی امکان پذیر نیست.

استفاده از تلفن به شیوه ای مؤثر به عنوان روش برقراری تماس با مشتری

اگر فروشنده‌ها در فروش چهره به چهره بهتر از فروش تلفنی عمل می کنند. چون حداقل کاری که قرار است با تلفن انجام شود قرار گذاشتن برای ملاقات‌های رو در رو است، هر فروشنده ای باید در تلفن کردن خبره باشد. برخی فروشنده قادرند کل روند فروش را به صورت تلفنی انجام دهند.

اگر شما فروشنده‌ی بلیت با قیمت بالا یا خدمات حرفه ای یا شخصی هستید- مثل طراحان مالی مبتکر وام، مشاوران املاک یا نماینده‌های بیمه- بهترین استراتژی، استفاده از تلفن برای ثبت قرارهای ملاقات حضوری در کارتان است؛ اما اگر شما فروشنده‌ی تلویزیون‌های کابلی، حق اشتراک مجله، خدمات از راه دور یا بسیاری از محصولات یا خدمات دیگر هستید که بیش از یک کالا محسوب می شوند، برقراری تماس‌های حضوری احتمالاً مرحله ای غیر ضروری است. شما قادر خواهید بود کل مراحل فروش را با تلفن انجام دهید، شاید حتی تنها برقراری یک تماس تلفنی.

تماس تلفنی، به عنوان یک روش ارتباط، ابزار بسیار مؤثری است. شما می توانید پیامتان و فردی را که با او تماس می گیرید کنترل کنید. همچنین توانایی انتقال پیامتان را با قدرت، شور و اشتیاق دارید.

با مقاله‌های تخصصی بازاریابی و فروش تلفنی در تله بازاریابی همراه ما باشید. همیشه مطالب مفید و نابی را برای شما مدیران عزیز ارائه خواهیم کرد.

ادامه دارد…

دانلود رایگان مقاله

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *