درباره ما :

وبسایت تله بازاریابی اولین و تنها وبسایتی است که در زمینه بازاریابی و فروش تلفنی تولید محتوی مینماید؛ هدف ما ارائه تخصصی ترین و جدیدترین مطالب آموزشی در زمینه بازاریابی و فروش تلفنی است؛ در همین راستا مقالات، پادکست ها، کتابهای PDF و دوره های آموزشی در وبسایت قرار داده ایم.

یکی از اهداف مهم گروه تله بازاریابی، گردآوری بازاریابان و فروشندگان تلفنی در قالب باشگاه بازاریابان تلفنی است که بتوانیم گردهمایی های شش ماهه و سالانه برای به روزرسانی دانش و اطلاعات بازاریابان و همچنین شناخت و تشخیص نیازهای اساسی قشر بازاریاب و فروشندگان تلفنی در سراسر کشور است.

وبسایت تله بازاریابی در ششم دی ماه 1395 راه انداری شده و به دلیل عملکرد تخصصی خود، خیلی سریع در میان مخاطبین خود جایگاه ویژه ای پیدا کرده و اعضای آن روز به روز در حال افزایش است.

تلاش ویژه ما برای برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین است که مشکل رفت و آمد و البته دوری مسافت را برای شهرستان ها مرتفع نموده است؛ برای استفاده از دوره های آموزشی آفلاین به بخش فروشگاه وبسایت مراجعه فرمایید.

و مؤسس وب‌سایت تله بازاریابی " علی محمدی " است؛ ایشان محقق، نویسنده و مدرس دوره های بازاریابی، فروش و ارتباطات موثر تلفنی هستند؛ علی محمدی " باشگاه بازاریابان تلفنی " را نیز در سال 1395 تاسیس نمودند؛ رزومه علی محمدی را از لینک زیر میتوانید دانلود نمایید.

 

نمونه فیلم های آموزشی استاد علی محمدی